Tonar

Pagarinātie (labais virziens) asmeņi Tonar 130/150mm

Pieejamība: Izpārdots
ID: 2194
Produkta kods: 14185

8.50€
(Bez PVN: 7.02€)

Apmaksas iespējas

  

Piegādes iespējas

  


Preces apraksts

Pagarinātie asmeņi (labais virziens) ledus urbim "Tonar" Classic paredzēti Tonar 130mm labā virziena ledus urbjiem un šnekiem, lai varētu izurbt āliņģus ar lielāku diametru - 150mm. Naži ir izgatavoti tādā veidā, kas nodrošina lielu urbšanas ātrumu, samazina pielikto piepūli. Naži ir izgatavoti no augsta oglekļa leģēta tērauda. Pēc sacietēšanas tiem ir 60 HRC cietība, kas ļauj nažus daudzkārt asināt, nekaitējot to sākotnējām īpašībām.

Ražotājs veicis nopietnu ledus urbju nažu ražošanas tehnoloģisko modernizāciju:
- iegādājies augsto tehnoloģiju itāļu markas MVM "La 500" slīpēšanas iekārtas;
- ieviesis visu nažu asmeņu apdares slīpēšanas "apdares" papildu operāciju: tagad naža asmeņi ir ideāli asi un saglabā savu asumu daudz ilgāk;
- nažu asmens ir apstrādāts ar īpašu aizsargājošu sastāvu, kas paredzēts aizsardzības nozarei.

Specifikācijas
Materiāls: tērauds ST65G
Rotācijas virziens:pulksteņrādī tāja virzienā
Daudzums komplektā: 2
Paredzētais ledus veids: Sauss
Komplektā: 4 stiprinājuma skrūves.
Cietība: augsta cietība 57-62 HRC
Iepakojuma veids: Blisteris

Attēls Produkta nosaukums Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Asmeņi ledus urbim Tonar Helios R 130mm WET ICE Asmeņi ledus urbim Tonar Helios R 130mm WET ICE 8.50€ 14657
Ir pieejams
Maināmie asmeņi ledus urbjiem Tonar, Helios 150mm Maināmie asmeņi ledus urbjiem Tonar, Helios 150mm 6.60€ 9042
Ir pieejams
Asmeņi ledus urbim Iceberg R 130mm Asmeņi ledus urbim Iceberg R 130mm 9.60€ 14137
Ir pieejams
Asmeņi ledus urbim "Tonar" CLASSIC L Asmeņi ledus urbim "Tonar" CLASSIC L 7.90€ 14135
Ir pieejams
Asmeņi ledus urbim Iceberg R 130mm WET ICE Asmeņi ledus urbim Iceberg R 130mm WET ICE 9.60€ 14138
Ir pieejams
Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības. Produktu cenas e-veikalā var atšķirties no cenām lielveikalos un servisa centros. Preču atlikums noliktavā un e-veikalā var atšķirties, tāpēc šādos gadījumos piegādes nosacījumi var atšķirties no tiem, kas norādīti pasūtījuma veikšanas brīdī un / vai nevarēsim izpildīt Jūsu pasūtījumu vai tikai daļēji izpildīt (tādos gadījumos Pircējs tiek informēts nekavējoties).

Pamanījāt kļūdu? Ziņojiet mums

Izvēlieties Sīkdatņu veidu, kuru pieņemat


Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai tīmekļa vietne tiktu palaista, un tās nevar izslēgt. Šāds sīkfails tiek iestatīts tikai, reaģējot uz jūsu veiktajām darbībām, piemēram, valodu, valūtu, pieteikšanās sesiju, konfidencialitātes preferencēm. Jūs varat iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai bloķētu šos sīkfailus, bet mūsu vietne var nedarboties pēc tam.


Šīs sīkdatnes ļauj mums izmērīt apmeklētāju datplūsmu un redzēt datplūsmas avotus, apkopojot informāciju datu kopās. Tie arī palīdz mums saprast, kuri produkti un darbības ir populārākas nekā citas.


Šīs sīkdatnes parasti iestata mūsu mārketinga un reklāmas partneri. Viņi tos var izmantot, lai izveidotu jūsu interesējošu profilu un vēlāk rādītu atbilstošas reklāmas. Ja jūs neatļaujat šīs sīkdatnes, jums netiks rādītas reklāmas jūsu interesēm.